РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ "БІОДРАЙ" НА ОБ'ЄКТАХ "КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ"

Об'єкт
Наприкінці грудня 2019 року ми провели тестове встановлення обладнання "Біодрай" у Хрестовоздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври
Стан стін
Для спостережень за процесом осушення була обрана стіна, яка не має прямого бокового контакту з ґрунтом. Але навіть за таких умов візуально можна було спостерігати пошкодження верхніх шарів штукатурки та самої кладки цегли на висоті до 120 сантиметрів.
Заміри
При проведенні виміру вагової вологості в матеріалі були отримані невтішні результати - вологість кладки досягала показника в 16% при нормі 2,5-4%.
Он-лайн діагностика
Пройдіть діагностику ЗАРАЗ і наш технічний спеціаліст зателефонує Вам вже з готовим вирішенням проблеми
Пошкодження від вологи
На внутрішніх стінах фіксувалися здуття штукатурки та прояв солей, що ушкоджували масляний живопис.
Установка Біодрай
У храмі було встановлено одну систему просушування стін Biodry M-2, потужності якої достатньо, щоб покрити всю площу приміщень.
Прилад
Обладнання має невеликі розміри 24*11*6 см, і вага 650 грам і кріпиться на спеціальний кронштейн.
Зв'яжіться з нами прямо ЗАРАЗ
«Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Другим тестовим об'єктом став музей історії Києво-Печерської лаври
Стан якого також потребував негайного осушення
РЕЗУЛЬТАТИ
Як видно з таблиці, існує тенденція зменшення вологості з висотою вимірів, а також зменшення всіх показників приблизно вдвічі, а то й більше.
Думка спеціаліста
Детальніше про результати застосування технології Біодрай розповідає завідувачка науковим сектором Національного заповідника "Києво-Печерська Лавра" -
Черевко Ірина Анатоліївна
Результаты применения Biodry
Для більш детального ознайомлення з принципами роботи технології можна завантажити презентаційні матеріали за наступним посиланням:https://bit.ly/2S8l6xc
Руйнування будівель через надмірну вологу
Надмірна вологість може призвести до прискорення процесу руйнування та приведення в критичний стан структурної цілісності та міцності стін будівлі, а також запобігання можливості їх відновлення та подальшої експлуатації.
Як нас знайти?
НАШІ КОНТАКТИ
+38 050 968-87-28
biodryinukraine@gmail.com
м. Київ, Майдан Незалежності, 2, 01012
Made on
Tilda