СТІНИ "СОФІЇ КИЇВСЬКОЇ"
ОСУШАЮТЬСЯ за допомогою "БІОДРАЙ"

Докладніше з процесом встановлення можна ознайомитись у цьому відео
Протягом двох тижнів фахівці компанії "Біодрай Україна" проводили встановлення систем просушування стін на будинках національного заповідника "Софія Київська".
Прилади різної потужності були встановлені безпосередньо в самому соборі та його підвальних приміщеннях, а також на стінах Південної в'їзної вежі, Дзвіниці, Трапезної, Будинки Митрополита та стінах, що оточують територію.
Короткий брифінг самого процесу встановлення обладнання у соборі "Софія Київська"
Он-лайн діагностика
Пройдіть он-лайн діагностику і наш технічний спеціаліст зателефонує Вам вже з готовим рішенням
В середньому волога у стінах будівель заповідника перевищує норму в 3-4 рази, а в деяких місцях навіть у 5 разів.

Факти та прогнози

Усього було встановлено 14 приладів та прогнозується, що вже за перший рік показник надмірної вологості зменшиться приблизно на 35-40 відсотків, а за три роки стіни досягнуть необхідного стандарту – 3-4%.
Зв'яжіться з нами прямо ЗАРАЗ
«Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Подія була висвітлена в українських ЗМІ
Для більш детального ознайомлення з принципами роботи технології можна завантажити всі ознайомчі матеріали за наступним посиланням: https://bit.ly/2S8l6xc
Руйнування будівель через надмірну вологу
Надмірна вологість може призвести до прискорення процесу руйнування та приведення в критичний стан структурної цілісності та міцності стін будівлі, а також запобігання можливості їх відновлення та подальшої експлуатації.
Як нас знайти?
НАШІ КОНТАКТИ
+38 050 968-87-28
biodryinukraine@gmail.com
м. Київ, Майдан Незалежності, 2, 01012
Made on
Tilda