Палац ЛозинськогоЛьвівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Довідково
Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького є одним із найбільших художніх музеїв України. Її фонди налічують понад 62 тисячі творів мистецтва різних епох.

Заснована вона в 1914 році як Львівська картинна галерея і відтоді розташовується в будинку 1874 року побудови, який належав видатному історику та колекціонеру Владиславу Лозинському.

Зараз в палаці Лозинського розміщується адміністрація Львівської національної галереї мистецтв та її відділ "Європейське мистецтво ХІХ-ХХІ століть". У 24 залах представлено близько 400 робіт французьких, австрійських, німецьких, польських, російських та українських майстрів.

Стан об'єкту

Егор Жученко, директор "Біодрай Україна":

ТЕКСТ НУЖЕН
Висновки технічного огляду
ТЕКСТ НУЖЕН - это текст с другой стр

- Надмірне підняття ґрунтової вологи відбувається за відсутності або пошкодження горизонтальної ізоляції;

- Існує велике пошкодження будівельного розчину мурування, викликаного надмірною вологою, яка підійматися з ґрунту;
- Цегла деструктована великою кількістю солей (що збільшує внутрішній тиск ), зменшуючи несущу здатність усієї будівлі та провокує додаткові небажані руйнації (тріщини, тощо);
- Присутні соляні утворення;
- Виявлені хвороботворні осередки, які можуть розповсюджуватися через повітря та по вентиляційним сполученням;
- Висока вологість також спричиняє пошкодження металевих елементів споруди, обладнання та інших матеріальних фондів та виведення їх зі строю;

Он-лайн діагностика
Пройдіть он-лайн діагностику і наш технічний спеціаліст зателефонує Вам вже з готовим рішенням
ПОДПИСАНИЕ КОНТРАКТА НА 3 000 000 грн
Реалізація проекту вартістю 3 млн грн стала можливою завдяки співпраці Львівської національної галереї мистецтв з благодійними фондами ALIPH та «Підгорецький замок»
Наслідки надмірної вологи, якщо нехтувати єю
Через певний час мурування стіни починає втрачати свої запроектовані властивості, і як наслідок зменшується надійність об'єкта та підвищується небезпека для присутніх!
НУЖЕН ДУШЕВНЫЙ РАССКАЗ
НУЖЕН ДУШЕВНЫЙ РАССКАЗ


Текст по пресс-конференцию
CEO
Bio Dry Україна
Заміри вологості невід'ємна частина роботи.
Волога перевищує доступний рівень в 4-6 разів. В неї є сферична область дії, тобто 20 метрів у всі боки

CEO
Bio Dry Україна

Факти та прогнози


Волога перевищувала в 4-6 разів. В неї є сферична область дії, тобто 20 метрів у всі боки. Тому саме для цієї будівлі нам потрібно було 2 прилади: один в - ГДЕ ????, а інші – у другому кінці підвального приміщення, - пояснює директора компанії Єгор Жученко.
РЕЗУЛЬТАТИ

НУЖЕН НОВЫЙ ТЕКСТ Осушення стіни відбувалося природним чином (без використання додаткових будівельних робіт, електрики або інших методів). Загальна тенденція осушення позитивна та складає 12% за період з травня по грудень 2022 року (7 місяців) процес підтримання вологості продовжується стабільно!

В усіх точках відбору матеріалу спостерігається помірне, безпечне та планове зменшення вологості, що повністю відповідає процедурі осушення стін БіодрайЗагальний показник осушення на території монастиря Капуцинів
У пам'ятках ЛЬВІВСЬКОЇ ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ встановлюємо унікальне обладнання БІОДРАЙ

Загалом у музеях Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького налічується близько 65 тисяч творів світового та національного мистецтва.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ "БІОДРАЙ" НА ОБ'ЄКТАХ ПО ВСЬОМУ СВІТУ
Ми реалізуємо інноваційний, повністю біо та еко-сумісний пристрій BioDry, який Остаточно і НАЗАВЖДИ усуває вологість стін з причини капілярного підсосу.
Загалом вже понад 4500 об'єктів у всьому світі були врятовані за допомогою нашої інноваційної технології.
Італія
Вілла Вальмарана Барчесса
Італія
Замок Мазіно
Румунія
Палац Банффай
Софія Київська
Світова спадщина ЮНЕСКО
Зв'яжіться з нами прямо ЗАРАЗ
«Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Для більш детального ознайомлення з принципами роботи технології можна завантажити всі ознайомчі матеріали за наступним посиланням: https://bit.ly/2S8l6xc
Як нас знайти?


+38 050 968-87-28
biodryinukraine@gmail.com

м. Київ,
Майдан Незалежності, 2, 01012
НАШІ КОНТАКТИ
Made on
Tilda