Палац Потоцьких

Музейний підрозділ Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького
Довідково
Одна з найвизначніших пам'яток архітектури кінця ХІХ ст. в Україні та музейний підрозділ Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, де з 14 лютого 2007 р. Палац був збудований на замовлення графа Альфреда ІІ Юзефа Потоцького, видатного політика Австро-Угорської імперії, кавалера орденів Залізної Корони, Золотого Руна, Святого Стефана, цісарського намісника Королівства Галичини і Володимирії у 1875–1883 рр.
Палац є чудовим прикладом зрілого історизму кінця ХІХ ст. Дослідники називають його «найбільш французьким за архітектурою» і це не дивно, адже автором проєкту був модний у той час паризький архітектор Луї Довернь (1854-1937).представлена колекція європейського мистецтва XIV – XVIII ст.
Стан об'єкту

Егор Жученко, директор "Біодрай Україна":

ТЕКСТ НУЖЕН
Висновки технічного огляду
ТЕКСТ НУЖЕН - это текст с другой стр

- Надмірне підняття ґрунтової вологи відбувається за відсутності або пошкодження горизонтальної ізоляції;

- Існує велике пошкодження будівельного розчину мурування, викликаного надмірною вологою, яка підійматися з ґрунту;
- Цегла деструктована великою кількістю солей (що збільшує внутрішній тиск ), зменшуючи несущу здатність усієї будівлі та провокує додаткові небажані руйнації (тріщини, тощо);
- Присутні соляні утворення;
- Виявлені хвороботворні осередки, які можуть розповсюджуватися через повітря та по вентиляційним сполученням;
- Висока вологість також спричиняє пошкодження металевих елементів споруди, обладнання та інших матеріальних фондів та виведення їх зі строю;

Он-лайн діагностика
Пройдіть он-лайн діагностику і наш технічний спеціаліст зателефонує Вам вже з готовим рішенням
ПОДПИСАНИЕ КОНТРАКТА НА 3 000 000 грн
Реалізація проекту вартістю 3 млн грн стала можливою завдяки співпраці Львівської національної галереї мистецтв з благодійними фондами ALIPH та «Підгорецький замок»
Наслідки надмірної вологи, якщо нехтувати єю
Через певний час мурування стіни починає втрачати свої запроектовані властивості, і як наслідок зменшується надійність об'єкта та підвищується небезпека для присутніх!
Чинний директор Львівської національної галереї мистецтв – Тарас Возняк
"Попри війну і важкі випробування, пов'язані з вторгненням російського агресора на територію України, Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького й надалі все робить задля того, щоби невпинно рухатися вперед і вдосконалюватися.

У трьох будівлях ЛНГМ щойно інстальовані новітні прилади осушування стін у підвальних залах, що вже незабаром дасть можливість диверсифікувати використання приміщень"

Чинний директор Львівської національної галереї мистецтв – Тарас Возняк
"Попри війну і важкі випробування, пов'язані з вторгненням російського агресора на територію України, Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького й надалі все робить задля того, щоби невпинно рухатися вперед і вдосконалюватися.

У трьох будівлях ЛНГМ щойно інстальовані новітні прилади осушування стін у підвальних залах, що вже незабаром дасть можливість диверсифікувати використання приміщень"Текст по пресс-конференцию
CEO
Bio Dry Україна
Заміри вологості невід'ємна частина роботи.
Волога перевищує доступний рівень в 4-6 разів. В неї є сферична область дії, тобто 20 метрів у всі боки

CEO
Bio Dry Україна

Факти та прогнози


Волога перевищувала в 4-6 разів. В неї є сферична область дії, тобто 20 метрів у всі боки. Тому саме для цієї будівлі нам потрібно було 2 прилади: один в - ГДЕ ????, а інші – у другому кінці підвального приміщення, - пояснює директора компанії Єгор Жученко.
РЕЗУЛЬТАТИ

НУЖЕН НОВЫЙ ТЕКСТ Осушення стіни відбувалося природним чином (без використання додаткових будівельних робіт, електрики або інших методів). Загальна тенденція осушення позитивна та складає 12% за період з травня по грудень 2022 року (7 місяців) процес підтримання вологості продовжується стабільно!

В усіх точках відбору матеріалу спостерігається помірне, безпечне та планове зменшення вологості, що повністю відповідає процедурі осушення стін БіодрайЗагальний показник осушення на території монастиря Капуцинів
У пам'ятках ЛЬВІВСЬКОЇ ГАЛЕРЕЇ МИСТЕЦТВ встановлюємо унікальне обладнання БІОДРАЙ

Загалом у музеях Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького налічується близько 65 тисяч творів світового та національного мистецтва.
РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ "БІОДРАЙ" НА ОБ'ЄКТАХ ПО ВСЬОМУ СВІТУ
Ми реалізуємо інноваційний, повністю біо та еко-сумісний пристрій BioDry, який Остаточно і НАЗАВЖДИ усуває вологість стін з причини капілярного підсосу.
Загалом вже понад 4500 об'єктів у всьому світі були врятовані за допомогою нашої інноваційної технології.
Італія
Вілла Вальмарана Барчесса
Італія
Замок Мазіно
Румунія
Палац Банффай
Софія Київська
Світова спадщина ЮНЕСКО
Зв'яжіться з нами прямо ЗАРАЗ
«Натискаючи кнопку "Надіслати", ви даєте згоду на обробку персональних даних і погоджуєтесь з політикою конфіденційності»
Для більш детального ознайомлення з принципами роботи технології можна завантажити всі ознайомчі матеріали за наступним посиланням: https://bit.ly/2S8l6xc
Як нас знайти?


+38 050 968-87-28
biodryinukraine@gmail.com

м. Київ,
Майдан Незалежності, 2, 01012
НАШІ КОНТАКТИ
Made on
Tilda